O MNIE :)

  • AGAM
    AGAM

Serdecznie witam w moim małym świecie.. Nie jestem zawodowym jubilerem, nie jestem dyplomowaną artystką, jednak tworzę.. W moje twory wkładam cząsteczkę siebie.. czasami roztargnioną, czasami stanowczą, czasami sama nie wiem jaką.. Mam nadzieję, pomimo moich nastrojów przypadnę Wam do gustu.

Od najmłodszych lat pociągały mnie wszelkie ręczne robótki, szycie lalkom sukienek, lepienie korali z masy solnej, modeliny lub papieru, wycinanki, na święta powstawały obowiązkowo ozdoby i kartki. Z czasem jednak to wszystko zeszło na dalszy plan, by wkońcu na jakiś czas schować się głeboko w kartonie. Parę lat trwało, zanim z tlącego się już umiłowania do rękodzieła wybuchł żar, który trwa do dziś.. jest nim tworzenie biżuterii.

Biżuteria, którą chcę Wam zaoferować, jest wykonana przeze mnie ręcznie. Do jej wykonania wykorzystuję elementy zrobione własnoręcznie i gotowe, srebrne (o próbie 875, 925, 930, 999) lub posrebrzane. Staram się by były bardzo dobrej jakości. W moich pracach przeważają minerały, jednak znajdziecie także szkło, szkło weneckie, drewno, muszle, perły i ceramikę, kryształy Swarovskiego i inne. Z racji takiej, że lubię poznawać różne techniki, moje prace są różnorodne. Tworzę prace w pojedynczych egzemplarzach, zwłaszcza jeśli materiały których użyłam nie są już dostępne.

Jeśli interesowała by Was biżuteria, której nie ma w mojej ofercie, lub została już sprzedana, proszę o kontakt. Wszystko jest do uzgodnienia.

 

Pozdrawiam i zapraszam na zakupy :)

 

 
biżuteria  agaM  artystyczna  rękodzieło  biżuteria srebrna  sutasz  ręcznie robiona  kolczyki  bransoletki  naszyjniki